RECEPCIÓS / TITKÁR

A SONEAS Vegyipari Kft. a vegyipari anyagok gyártása terén nagy gyártókapacitással és szakmai tapasztalattal rendelkezik. A magas minőség és a megbízhatóság miatt egyre több nagynevű, nagy múltú cég választ minket partneréül. Tudjon meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon! Ha érdekli egy változatos, kihívásokkal teli munkakör, és fontosnak tartja a munkáltató megbízhatóságát, jelentkezzen hozzánk most, mert keressük új kollégánkat

Department: Office manager -projekt koordinátor
Project Location(s): Budapest
Education: felsőfokú
Compensation: megegyezés szerint

Főbb feladatok:

  • menedzsment munkájának támogatása, ügyeinek intézése
  • céges gépjárműflottával kapcsolatos feladatok ellátása
  • telefonhívások fogadása, üzenetkezelés
  • postaérkeztetés, iktatás, számlák kezelése
  • levelek megírása és továbbítása
  • nyomtatványok biztosítása
  • telefonos ügyintézés
  • vendégek fogadása és kiszolgálása
  • irodarend fenntartása
  • vendégek részére fenntartott védőeszközök kezelése

Ideális jelölt által követett értékek:

  • Erős tanulási vágy(3-5 éves saját fejlődési tervek, amelyek megvalósulását segíteni tudják a Megbízónál megszerzett ismeretek)
  • Kifejezett felelősségvállalás, magasfokú bizalom és titoktartás
  • Magasfokú teljesítmény orientáltság
  • Erős fókuszálási képesség(a kiemelt felelősségű munkák magas koncentráltságot igényelnek)

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • kiváló magyar helyesírás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • nyitott, pozitív, kedves személyiség
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • középszintű, kommunikációképes, aktív angol nyelvismeret
  • Amit kínálunk:– hosszú távú munkalehetőség- fejlődésben lévő, stabil cég- Cafeteria rendszer

    További információk:

    Munkavégzés helye: Budapest XXII., Bányalég utca

    Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés

    Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység, napi 8,5 órás munkaidő-beosztás

Várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a “Recepciós-Titkár” tárggyal az alábbi email címre: csakhaladoknak@smartstaff.hu

Tegyen meg az első lépést a sikere érdekében!

Az általunk kiválasztott vezetők fejlesztik és megtartják a munkatársaikat. Elsősorban a média, a kábeltévé szolgáltató, a telekommunikációs és autóipari cégek csapatait segítjük szakembereinkkel és vezetőinkkel.
Miben tudunk segíteni?

Megvizsgáljuk a Jelöltek szakmai tapasztalatait, projektjeit, korábbi konkrét felelősségeit és részletes professzionális teljesítményét. Vezetői és szolgáltatási területen szerzett tapasztalatunk biztosítja számunkra, hogy a legjobb jelölteket válasszuk ki.

Megelégedésünkre szolgál, hogy ezt a stábot a Smart Staffnak köszönhetjük. Zoltán végig nagyon ő szinte volt velem amikor feltárta a helyzetet. Én mindig elégedett voltam azzal amit korábban kaptam, de ő megtalálta azokat a problémákat amiket érdemes kiküszöbölni és amin érdemes javítani. Tehát ez egy olyan tükörkép volt, amit minden cégvezető megköszön hogy ha kap ilyet. A Smart Staff már csak olyan jelölteket adott nekünk tovább, akikre ők voksoltak. Aztán már sokkal könnyebb volt az én dolgom.

Weiler Péter
CEO, Habostorta Kft.