TV non spot értékesítési vezető

Értékesítési vezető:

Department: TV non spot értékesítési vezető
Project Location(s): Budapest
Education: felsőfokú
Compensation: megegyezés szerint

Feladatok:

  • értékesítés vezetése, irányítása, munkatársak felügyelete, új munkatársak felvétele
  • non-spot felületek értékesítése
  • értékesítés stratégiai tervezése, bevételi tervek készítése, értékesítési felületek kialakítása, árazás, ajánlatok, szerződés típusok, szükséges dokumentációk elkészítése
  • értékesítési terv betartása és betartatása,
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése és ellenőrzése,
  • értékesítéssel kapcsolatos kimutatások készítése, riportolás,
  • értékesítők továbbképzése
  • szpotkiosztások elkészítése és a megvalósulás ellenőrzése
  • előírt csoportmunka rendszer használata
  • külföldi értékesítés kiépítése, tárgyalás csatornákkal, sales house-okkal és értékesítőkkel
  • külföldi értékesítés és operáció felügyelete, stratégia tervezése, kiépítése és a működés ellenőrzése

Az értékesítő vezető  jelölttel kapcsolatos elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • legalább 5 év non-spot sales és 3 év vezetői tapasztalat
  • széleskörű élő üzleti kapcsolatrendszer nagyvállalati és középvállalati kategóriában,
  • széleskörű élő médiaügynökség vezetői kapcsolatrendszer
  • kiemelkedő sales stratégiai és módszertani ismeretek, erős üzleti tervezési ismeretek, nagyvállalati környezetben szerzett projektvezetési és üzletfejlesztési tapasztalat, média iparág alapos ismerete
  • a non-spot piac mélyreható ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • stratégiai gondolkodás, problémamegoldás, projekt-szemlélet, jó kommunikációs és prezentációs készség, vezetői készségek, terhelhetőség, analitikus gondolkodás
  • erős motiváció
  • önálló munkavégzés
  • magas szintű számítógép használat, excel, word gyakorlat, tapasztalat CRM vagy csoportmunka rendszer alkalmazásában
  • legalább 300 millió/évértékesítés felügyelete vezetőként
  • lehetőség szerint külföldi értékesítési tapasztalat