Cégünk, a Smart Staff magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Az elmúlt 11 évben elsősorban a  a médiapiacra, Telekom és autóiparra koncentrálva támogattuk ügyfeleinket a gyors, motivált és eredményes új munkatársak megtalálásában és képzésében.

Tevékenységünk és üzleti lehetőségeink bővülése miatt jelenleg saját irodánkba keresünk új munkatársat

Senior Személyzeti Tanácsadó (Senior Recruiter)  pozícióba.

Amennyiben legalább 2 évet eltöltöttél személyzeti tanácsadói területen és úgy érzed, elérkezett az idő, hogy egy önálló, senior felelősséget keress magadnak, akkor reméljük, partnerre találsz bennünk.

Senior Recruiter

Department: Senior Recruiter
Project Location(s): Budapest
Education: felsőfokú
Compensation: megegyezés szerint

Felelősségek /feladatok:

  • A meglévő, kiterjedt ügyfélkör és új ügyfelek aktív kapcsolati menedzsmentje
  • Személyes kapcsolattartás az üzletág ügyfeleivel, az első kapcsolatfelvételtől az akvizíción át a projektek végrehajtásáig és követéséig
  • A cég szolgáltatásainak értékesítése a potenciális ügyfelek számára: személyes tárgyalások, ajánlatadások-árképzés, szerződéskötések
  • Jelöltek profilja szerinti, szakszerű és kreatív keresési projektek teljes kivitelezése
  • Kiválasztás, jelöltekkel fejvadászati interjúk vezetése
  • Jelöltek bemutatása megbízóinknak, a szükséges riportok elkészítésének felügyelete

Te vagy számunkra az ideális ember, ha:

  • Egy innovatív munkahelyet keresel, ahol szükség van a kreativitásodra és önálló döntéseidre
  • Szenior munkatársként szeretnél hozzájárulni egy gyorsan fejlődő cég életéhez
  • Szolgáltatói gondolkodásmóddal bírsz
  • Szeretnéd a jó kapcsolatteremtő, érvelési és meggyőzési képességeidet használni.
  • Fontos számodra a mérhető eredmény
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel

Várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a “Senior Recruiter” tárggyal az alábbi email címre: csakhaladoknak@smartstaff.hu

Reméljük, rövidesen egy személyes találkozás keretében kölcsönösen is megismerhetjük egymást!

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Miben tudunk segíteni?

Megvizsgáljuk a Jelöltek szakmai tapasztalatait, projektjeit, korábbi konkrét felelősségeit és részletes professzionális teljesítményét. Vezetői és szolgáltatási területen szerzett tapasztalatunk biztosítja számunkra, hogy a legjobb jelölteket válasszuk ki.

Megelégedésünkre szolgál, hogy ezt a stábot a Smart Staffnak köszönhetjük. Zoltán végig nagyon ő szinte volt velem amikor feltárta a helyzetet. Én mindig elégedett voltam azzal amit korábban kaptam, de ő megtalálta azokat a problémákat amiket érdemes kiküszöbölni és amin érdemes javítani. Tehát ez egy olyan tükörkép volt, amit minden cégvezető megköszön hogy ha kap ilyet. A Smart Staff már csak olyan jelölteket adott nekünk tovább, akikre ők voksoltak. Aztán már sokkal könnyebb volt az én dolgom.

Weiler Péter
CEO, Habostorta Kft.