HR Generalista

Munkaköri leírás:

A SONEAS Vegyipari Kft. vegyipari kutatás-fejlesztéssel és gyártással foglalkozik. Szakmai tudásunk, megbízhatóságunk és a jó minőség miatt egyre több nagynevű cég választ minket partneréül. Látogass el a www.soneas.com/hu weboldalra, és tudj meg rólunk többet!A létszám és az ebből adódó feladatmennyiség növekedése miatt, a HR csoport létszáma is bővítést igényel. Ha szeretnél egy jó hangulatú csapat tagja lenni és szereted a pörgést, JELENTKEZZ hozzánk MOST, mert keressük új kollégánkat

A munkakör főbb feladatai:

  • HR stratégia végrehajtása a HR igazgató irányításával
  • Aktív részvétel a munkáltatói márkaépítésben és egyéb HR projektekben
  • Munkaerő tervezés, riportok, kimutatások készítése, HR kontrolling
  • A vállalat juttatási és javadalmazási rendszerének kezelése
  • A munkavállalói adatbázis kezelése, szerződések és egyéb személyügyi dokumentumok naprakészen tartása
  • Teljesítmény menedzsment rendszer működtetése
  • Együttműködés a társosztályokkal és a külső partnerekkel
  • A HR területet érintő általános kérdésekben információnyújtás / tanácsadás a vezetők és a dolgozók részére
  • Képzések tervezése és szervezése
  • Részvétel a munkavállalói wellbeing programok tervezésében és megvalósításában
  • Belső szabályzatok, utasítások naprakészen tartása
  • Munkavállalói elégedettségi intézkedések, motivációs rendszer, hatékonyságnövelő akciók kialakítása

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú – HR – végzettség előnyt jelent)
  • Középfokú, magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete (Excel, PowerPoint)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség, rugalmas személyiség, kreativitás

A kiválasztás során előnyt jelenthet:

  • Analitikus gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

– Cafeteria rendszer

– béren kívüli juttatások

– lakhatási támogatás

– hosszú távú munkalehetőség

– családbarát munkahely

– változatos feladatok

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület, Bányalég utca

Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos munkarend

Várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a “HR Generalista” tárggyal az alábbi email címre: csakhaladoknak@smartstaff.hu

Reméljük, rövidesen egy személyes találkozás keretében kölcsönösen is megismerhetjük egymást

Írjon vagy hívjon minket!