Kontrolling – Pénzügyi vezető

Kontrolling - Pénzügyi vezető

Department: Kontrolling - Pénzügyi vezető
Project Location(s): Budapest
Education: felsőfokú
Compensation: megegyezés szerint

FELADATOK

Kontrolling, riporting, pénzügyi feladatok ellátása, a szervezeti működés és törvényi megfelelés biztosítása, HR és IT működési területek támogatása.

  • Közreműködés az alapítvány éves munkáját meghatározó stratégiai tervezési folyamatban (JSP – Joint Strategic Planning)
  • Éves pénzügyi tervek és költségvetések elkészítése
  • Havi- és negyedéves pénzügyi zárások, előrejelzések elkészítése az alapítványt felügyelő kuratórium és a nemzetközi szervezet részére
  • Napi pénzügyi tranzakciók végrehajtása, kapcsolódó informatikai és banki eszközök működtetése, alapítványi nyilvántartások egyenlegeinek folyamatos ellenőrzése
  • Pályázatok pénzügyi elszámolása, Genfbe benyújtott támogatási kérelmek elkészítése
  • A főbb tevékenységek, projektek pénzügyi és jogi támogatása, a szervezeti működéssel kapcsolatos szabályok és legjobb gyakorlatok kialakítása és működtetése
  • Külsős pénzügyi- és működést támogató szolgáltatók és beszállítók koordinálása
  • Az UNICEF Global Shared Service Centerrel való kapcsolattartás

IDEÁLIS JELÖLT

  • Elhivatott – munkája és az UNICEF célja iránt, valamint részt kíván venni az alapítvány stratégiájának alakításában a vezetői csapat tagjaként
  • Kezdeményező és önálló – proaktív, fejlesztő és hatékonyságnövelő ötletei megvalósításában és mindennapi munkavégzésben önálló
  • Jól kommunikál – könnyen teremt kapcsolatot, jól megérteti magát kollégáival
  • Jól kezeli a megoldásra váró helyzeteket – inspirálják a kihívások, a felmerülő problémát egészében látja és utánajár a megoldandó részfeladatoknak
  • Lehet rá számítani – számára minden probléma megoldása egyaránt fontos, munkájára, határidőkre igényes, konstruktív, eredményesen együttműködik más szakterületekkel
  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettséggel bír, átfogó vállalati kontrolling és pénzügyi tapasztalattal rendelkezik (8+ év)
  • Angolul tárgyalóképes
  • Elemzőkészséggel, és magabiztos Excel tudással bír

AMIT KÍNÁLUNK

  • Támogató csapat, jó hangulatú működés, komplex és változatos feladatok
  • Rendszeres munkakapcsolat a globális szervezet munkatársaival, nemzetközi képzéseken és konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Rugalmas, belvárosi munkavégzés, modern munkakörnyezet
  • Jelentkezések: csakhaladoknak(kukac)smartstaff.hu

Jelentkezést és önéletrajzot a munka@unicef.hu  címen várjuk október 30-ig, a tárgyban “Smart Staff  pályázat

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Miben tudunk segíteni?

Megvizsgáljuk a Jelöltek szakmai tapasztalatait, projektjeit, korábbi konkrét felelősségeit és részletes professzionális teljesítményét. Vezetői és szolgáltatási területen szerzett tapasztalatunk biztosítja számunkra, hogy a legjobb jelölteket válasszuk ki.

Megelégedésünkre szolgál, hogy ezt a stábot a Smart Staffnak köszönhetjük. Zoltán végig nagyon ő szinte volt velem amikor feltárta a helyzetet. Én mindig elégedett voltam azzal amit korábban kaptam, de ő megtalálta azokat a problémákat amiket érdemes kiküszöbölni és amin érdemes javítani. Tehát ez egy olyan tükörkép volt, amit minden cégvezető megköszön hogy ha kap ilyet. A Smart Staff már csak olyan jelölteket adott nekünk tovább, akikre ők voksoltak. Aztán már sokkal könnyebb volt az én dolgom.

Weiler Péter
CEO, Habostorta Kft.