eCommerce sales manager

Department: Integrált médiatervező
Project Location(s): Budapest
Education: felsőfokú
Compensation: megegyezés szerint

FELADATOK

  • médiatervezés mind online, mind offline területen
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, külső partnerekkel, szakmai szolgáltatókkal
  • aktív részvétel a kampánytervezési folyamatban
  • kommunikációs stratégiában való részvétel
  • erős kooperáció a kreatív ügynökségi csapattal

ELŐNYÖK

  • account vagy projekt menedzseri tapasztalattal is rendelkezel

ELVÁRÁSAINK

  • 2-4 év releváns tapasztalattal rendelkezel
  • jártas vagy a médiaügynökségi munkafolyamatokban
  • követed a piac trendjeit
  • képes vagy prioritásokat tartani a munkafeladataiban
  • együttműködőnek, csapatjátékosnak tartod magad
  • bátran kommunikálsz magyarul és Neked nem akadály akár angolul prezentálni

AMIT KÍNÁLUNK

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • nemzetközi, kutyabarát munkakörnyezet:)
  • laptop és mobiltelefon
  • Jelentkezések: media@smartstaff.hu

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Miben tudunk segíteni?

Megvizsgáljuk a Jelöltek szakmai tapasztalatait, projektjeit, korábbi konkrét felelősségeit és részletes professzionális teljesítményét. Vezetői és szolgáltatási területen szerzett tapasztalatunk biztosítja számunkra, hogy a legjobb jelölteket válasszuk ki.

Megelégedésünkre szolgál, hogy ezt a stábot a Smart Staffnak köszönhetjük. Zoltán végig nagyon ő szinte volt velem amikor feltárta a helyzetet. Én mindig elégedett voltam azzal amit korábban kaptam, de ő megtalálta azokat a problémákat amiket érdemes kiküszöbölni és amin érdemes javítani. Tehát ez egy olyan tükörkép volt, amit minden cégvezető megköszön hogy ha kap ilyet. A Smart Staff már csak olyan jelölteket adott nekünk tovább, akikre ők voksoltak. Aztán már sokkal könnyebb volt az én dolgom.

Weiler Péter
CEO, Habostorta Kft.