PPC specialista

PPC hero-t keresünk a Team Red-be. Ha magabiztosan menedzselsz Google Adwords, Facebook, LinkedIn, Instagram kampányokat, és mindezt önállóan egyemberes csapatként is tudod biztosítani, akkor jelentkezz hozzánk PPC specialistának. Önállóan dolgozni képes szakembert keresünk, aki szeretne fejlődni és érdeklődik a programmatic buying iránt is.

Department: PPC specialista
Project Location(s): USA / Online
Education: felsőfokú
Compensation: megegyezés szerint

FELADATOK:

  • Kampány menedzsment.
  • Account struktúra felépítése, kulcsszólista készítés, hirdetés szövegek írása.
  • Kampány implementáció Google, Facebook, Linkedin platformjain.
  • Ad, serving technológiák integrálása.
  • Adatelemzés, insightok kiemelése és feldolgozása, bid management eszközök használata.
  • KPI alapú kampány insight-ra épített bidding stratégiák alkalmazása, kifejlesztése.
  • Proaktívitás a kampányok folyamatos fejlesztése és a kampányok optimalizálása.
  • Kampány riportok készítése és prezentálása ügyfeleknek.
  • Programmatic buying.

ELVÁRÁSOK-KÖVETELMÉNYEK:

  • Szimultán kampány menedzsment több ügyfélen egyszerre.
  • Rövid határidők tartása és gyors prioritás váltás.
  • Magas minőség folyamatos biztosítása.
  • A változó piaci trendek folyamatos követése.
  • Legalább 2+ év gyakorlat ügynökségi oldalon.
  • Bid menedzsment and ad-serving technológiák ismerete.
  • Magas szintű Microsoft Excel ismeret.
  • Google Analytics és/vagy Adobe Analytics ismerete.
  • Adwords Professional vizsga.
  • Felsőfokú végzettség marketing vagy kapcsolódó háttértanulmányok.

Viselkedési elvárások:

  • Jó koncentrációs és monotonitástűrő képesség.
  • Csapat orientált személyiség.
  • Multitasking képesség.
  • Analitikus szemlélet.
  • Kreatív gondolkodásmód.
  • Kitűnő time-management.
  • Jó prezentációs és kommunikációs képesség.
  • Tanulási vágy új technológiák iránt.

Amire számíthatsz:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Tagja lehetsz egy jó és sikeres csapatnak.
  • Az ország és a világ vezető ügynöksége biztosította biztonság és háttértámogatás.
  • Lelkes, dinamikus és izgalmas környezet.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Miben tudunk segíteni?

Megvizsgáljuk a Jelöltek szakmai tapasztalatait, projektjeit, korábbi konkrét felelősségeit és részletes professzionális teljesítményét. Vezetői és szolgáltatási területen szerzett tapasztalatunk biztosítja számunkra, hogy a legjobb jelölteket válasszuk ki.

Megelégedésünkre szolgál, hogy ezt a stábot a Smart Staffnak köszönhetjük. Zoltán végig nagyon ő szinte volt velem amikor feltárta a helyzetet. Én mindig elégedett voltam azzal amit korábban kaptam, de ő megtalálta azokat a problémákat amiket érdemes kiküszöbölni és amin érdemes javítani. Tehát ez egy olyan tükörkép volt, amit minden cégvezető megköszön hogy ha kap ilyet. A Smart Staff már csak olyan jelölteket adott nekünk tovább, akikre ők voksoltak. Aztán már sokkal könnyebb volt az én dolgom.

Weiler Péter
CEO, Habostorta Kft.

Tegyen meg az első lépést a sikere érdekében!

Az általunk kiválasztott vezetők fejlesztik és megtartják a munkatársaikat. Elsősorban a média, a kábeltévé szolgáltató, a telekommunikációs és autóipari cégek csapatait segítjük szakembereinkkel és vezetőinkkel.